Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Items
ca: Elements

en: Key
ca: Clau

en: Default value
ca: Valor predeterminat
