Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: Last updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Items
de: Elemente

en: Key
de: Schlüssel

en: Default value
de: Standardwert

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: deprecated
de: veraltet

en: Deprecated
de: Veraltet
