Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Key
fa: کلید

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
