Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Items
gl: Elementos

en: Key
gl: Clave

en: Default value
gl: Valor predefinido
