Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Text
gu: લખાણ

en: Key
gu: ચાવી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
