Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Items
jv: Item

en: Key
jv: Kunci

en: Default value
jv: Biji gawan
