Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Items
kk: Элементтер
