Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Key
ku: کلیل

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
