Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Items
lt: Elementai

en: Key
lt: Raktas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
