Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Items
sl: Notice

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
