Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
