Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Items
th: จำนวน

en: Key
th: คีย์
