Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Text
tr: Metin

en: Custom
tr: Özel

en: Items
tr: Öğeler

en: Key
tr: Anahtar

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: endpoint
tr: uç nokta
