Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Items
ur: سرخیاں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
