OwnTracks (2.0.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Event
fa: رویداد

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Year
fa: سال

en: Heading
fa: عنوان

en: Month
fa: ماه

en: Current
fa: جاری

en: Desc
fa: نزولی

en: Day
fa: روز

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Map
fa: نقشه

en: Accuracy
fa: دقت

en: Apply
fa: تایید

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Offset
fa: جابجایی

en: Admin
fa: مدیر

en: Trigger
fa: راه‌انداز

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
