OwnTracks (2.0.0) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Year
hi: वर्ष

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Month
hi: माह

en: Current
hi: मौजूदा

en: Desc
hi: अवरोही

en: Day
hi: दिन

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Map
hi: नक्शा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Trigger
hi: प्रवर्तक

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Transitions
hi: बदलाव
