OwnTracks (2.0.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: - All -
ka: - ყველა -
