OwnTracks (2.0.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Heading
lt: Antraštė

en: Month
lt: Mėnesis

en: Current
lt: Dabartinis

en: Day
lt: Diena

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Radius
lt: Spindulys

en: Admin
lt: Adminas

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
