OwnTracks (2.0.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Current
ro: Actual

en: Desc
ro: Descendent

en: Day
ro: Zi

en: Pressure
ro: Presiune

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Map
ro: Hartă

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Admin
ro: Administrator

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Transitions
ro: Tranziții

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
