OwnTracks (2.0.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Heading
sk: Nadpis

en: Month
sk: Mesiac

en: Current
sk: Aktuálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Day
sk: Deň

en: Pressure
sk: Tlak

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Map
sk: Mapa

en: Apply
sk: Použiť

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Offset
sk: Ofset

en: Radius
sk: Polomer

en: Admin
sk: Administrátor

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
