OwnTracks (2.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
