OwnTracks (3.0.4) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Month
gl: Mes

en: Current
gl: Actual

en: Day
gl: Día

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Map
gl: Mapa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Trigger
gl: Disparador

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Configured
gl: Configurado
