OwnTracks (3.0.4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Heading
az: Başlıq

en: Month
az: Ay

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Sort by
az: Sırala

en: Map
az: Xəritə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
