OwnTracks (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
