OwnTracks (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Year
ps: کال

en: Page
ps: پاڼه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Map
ps: نقشه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
