OwnTracks (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Event
ar: الحدث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Heading
ar: الترويسة

en: Month
ar: بالشهر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Day
ar: باليوم

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Map
ar: خريطة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Trigger
ar: المُطلِق

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
