OwnTracks (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Heading
jv: Irahan

en: Month
jv: Wulan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Day
jv: Dina

en: Trigger
jv: Pemicu

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
