OwnTracks (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Event
pl: Termin

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Month
pl: Miesiąc

en: Desc
pl: Malejąco

en: Day
pl: Dzień

en: Pressure
pl: Ciśnienie

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Map
pl: Mapa

en: Accuracy
pl: Dokładność

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Radius
pl: Promień

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Connection
pl: Połączenie

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
