OwnTracks (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
