OwnTracks (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: Pressure
lv: Spiediens

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Map
lv: Karte

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Configured
lv: Konfigurēts
