OwnTracks (8.x-1.0-alpha6) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Event
da: Begivenhed

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Heading
da: Overskrift

en: Month
da: Måned

en: Current
da: Aktuelle

en: Desc
da: Faldende

en: Day
da: Dag

en: Pressure
da: Tryk

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Map
da: Knyt

en: Apply
da: Udfør

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Offset
da: Forskydning

en: Admin
da: Administration

en: Locations
da: Lokationer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Configured
da: Konfigureret

en: Transitions
da: Overgange

en: Asc
da: Stigende
