OwnTracks (8.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Trigger
kk: Триггер
