OwnTracks (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Heading
et: Pealkiri

en: Month
et: Kuu

en: Current
et: Praegune

en: Desc
et: Kahanev

en: Day
et: Päev

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Map
et: Kaart

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Admin
et: Administraator

en: Trigger
et: Lüliti

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
