OwnTracks (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Map
gu: નકશો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
