OwnTracks (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Sort by
sr: Сортирај по
