OwnTracks (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Year
th: ปี

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Month
th: เดือน

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Day
th: วัน

en: Map
th: แผนที่

en: Radius
th: รัศมี
