OwnTracks (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Event
hu: Esemény

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Heading
hu: Címsor

en: Month
hu: Hónap

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Desc
hu: Csökk

en: Day
hu: Nap

en: Pressure
hu: Légnyomás

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Map
hu: Térkép

en: Accuracy
hu: Pontosság

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Offset
hu: Eltolás

en: Radius
hu: Sugár

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
