OwnTracks (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
