OwnTracks (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Event
pt: Evento

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Year
pt: Ano

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Month
pt: Mês

en: Current
pt: Atual

en: Desc
pt: Decrescente

en: Day
pt: Dia

en: Pressure
pt: Pressão

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Map
pt: Mapa

en: Apply
pt: Aplicar

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Radius
pt: Raio

en: Admin
pt: Administrar

en: Current location
pt: Localização atual

en: Locations
pt: Localizações

en: Trigger
pt: Gatilho

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Transitions
pt: Transições

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
