OwnTracks (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Month
el: Μήνας

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Desc
el: Φθί

en: Day
el: Ημέρα

en: Pressure
el: Ατμ. πίεση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Map
el: Χάρτης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
