OwnTracks (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Event
hr: Događanje

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Month
hr: Mjesec

en: Current
hr: Trenutno

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Pressure
hr: Tlak zraka

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Trigger
hr: Okidač

en: Asc
hr: Uzlazno
