Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
