Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: twitter
kk: твиттер
