Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
