Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Filter
bg: Филтър

en: Hidden
bg: Скрит

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
