Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.0.1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Filter
sv: Filtrera

en: Hidden
sv: Dold

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Loading…
sv: Laddar...

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Filter the contents of the %view_title view
sv: Filtrera innehållet i vyn %view_title
