Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
