Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
