Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Filter
jv: Saring

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
