Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
